Bozanoğlu Hukuk Bürosu, hukukun birçok alanında Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde hizmet vermektedir. Ekibimiz mümkün olan en iyi hukuki servisleri vermek ve iş hayatına uygun çözümler üretmek için istekli ve hazırdır.

Büromuz, takım çalışması yöntemi ile alanındaki tüm hukuki ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek uygulamayı ve müvekkillerine de aktarmayı ilke edinmiş olup, müvekkillerin ihtiyaçlarına göre analizler yaparak en iyi hukuk hizmeti almalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Yıllardır kaliteden ödün vermeyen tarzı ile müvekkillerle etkin iletişim kurmaya özen göstererek bilgilerin gizliliği ve müvekkil mahremiyetine önem vermektedir.

Büromuz, şirket ve ticaret hukuku alanında uzmanlaşmış özellikle sermaye piyasası, bankacılık ve finans, ticari işletme ve gayrimenkul hukuku ile sağlık hukuku alanlarında başarılı çalışmalarıyla tecrübe kazanmıştır. Büromuz, yerli ve yabancı bütün müvekkillerimize hukuki görüşler sağlamaktadır. Bunun dışında, ihtiyaç ve hedeflere uygun olarak, çeşitli tiplerde ticari sözleşmeler hazırlamakta ve müzakere ve iş görüşmelerinizde yardımcı olmaktadır. Ayrıca, bağımsız veya yapılan danışmanlık işleri ile bağlantı olarak hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Büromuz bünyesinde 7 avukat, 5 stajyer, 1 icra takip personeli ve destek personeli bulundurmaktadır. Bunun yanında birçok danışman ile yakın bir şekilde çalışmaktadır.